Hakkımızda

Kuşadası’nda Emlak Neden Alınır?

Kendinize sormanız gereken soru, bütçeniz ne kadar? Satın alma maliyetlerini dahil etmeyi unutmayın. Siz de 12 ay ambiyansı olan canlı bir kasaba mı istiyorsunuz?

Kuşadası’nı hafife almayın çünkü sadece turizm ve ticaret açısından büyümekle kalmıyor, birçok ulusun gelecekteki potansiyelini gördüğü için emlak işi de patlama yaşıyor. Bu çok kültürlü merkezde satılık evlerin emlak portföyü, tek yatak odalı dairelerden, çok büyük lüks villalara kadar çeşitlilik gösterir.

Türkiye’nin Ege kıyı şeridinde İzmir’e 90 kilometre uzaklıkta bulunan Kuşadası kasabası, uzun yıllardır hem Türkler hem de yabancılar için popüler bir tatil beldesi olmuştur.

Kuşadası limanı Türkiye’nin en önemli kruvaziyer limanıdır, Efes antik bölgelerine ve Meryem Ana Evi, Didyma, Milet’e yakınlığı, Priene, Afrodisias ve Pamukkale, burayı turistik geziler için ideal bir yer haline getiriyor.

Kuşadası, mükemmel alışveriş olanaklarına, harika restoran, kafe ve barlara sahiptir ve hem genç hem de yaşlı geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Deniz ve güneşten hoşlananlar için Kuşadası ve çevresinde çok sayıda kumsal vardır ve güzel Dilek Yarımadası Milli Parkı sadece 35 kilometre uzaklıktadır. Ailenin genç üyelerine hitap eden seçkin Aqua Parkları da unutmamak gerekir. Ve yaz sezonu boyunca, Kuşadası’ndan Yunanistan’ın Samos Adası’na her gün tekne seferleri yapılmaktadır.

Ancak Kuşadası sadece ideal bir yaz yeri değildir. Tüm yıl boyunca Kuşadası’na giderek daha fazla yabancı yaşamak için geliyor. Ilıman kış sıcaklıkları, sert Avrupa kışlarına hoş bir alternatiftir.

Blog

En son yazılarımızı okumak için blogumuzu takip ediniz.

Kuşadası ev vergisi nasıl ödenir fotosu

Kuşadası Emlak Vergisi Nasıl Ödenir?

Kuşadası Emlak Vergisi Nasıl Ödenir? Kuşadası emlak vergisi nasıl ödenir? ödeme gibi tüm...
Okumaya devam et
Yabancılara Ev Satışı Yaparken Sunulan Kurallar Neler?

Yabancılara Ev Satışı Yaparken Sunulan Kurallar Neler?

Yabancılara Ev Satışı Yaparken Sunulan Kurallar Neler? Yabancı uyruklu vatandaşların...
Okumaya devam et
Türk Vatandaşlığı İçin Gereken Gayrimenkul Değeri Ne Kadar?

Türk Vatandaşlığı İçin Gereken Gayrimenkul Değeri Ne Kadar?

Türk Vatandaşlığı İçin Gereken Gayrimenkul Değeri Ne Kadar? Türk vatandaşlığı...
Okumaya devam et
Yazlık Ev Kiralamada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Yazlık Ev Kiralamada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Yazlık Ev Kiralamada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Özellikle yaz mevsimlerinde birçok kişi...
Okumaya devam et

Müşteri Yorumları

Müşterilerin bizim hakkımızda ne dediklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Emlakyeri.com ailesine ne kadar teşekkür etsem az..İki hafta boyunca benimle birlikte en uygun ve en konforlu villa araştırması gerçekleştirip tam istediğim gibi bir villaya yönlendirdiler. Sabırları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum.En kısa zamanda onları ziyarette bulunacağım.
Yayınlayan Rıza Bayramoğlu
Mühendis, İzmir
Güven veren çalışanlarıyla bize çok yardımcı oldular 🙏 hem ödeme konusundaki fırsatları hem de her konuda yardımcı olan çalışanları sayesinde çok güzel bir tatil yaptık. Hepsine teşekkür ederiz güvenle tatilinizi planlayabilirsiniz🌺
Yayınlayan Şeval Yılmaz
Doktor, İstanbul
5 yıldız verdim çünkü hizmetlerinden gerçek anlamda memnun kaldığım ve sorun yaşamadığım tek emlak portalı olur kendileri. Sabırlarına, hizmetlerine ve fiyat performans anlamında en iyi seçenekleri sunan Emlakyeri.com çalışanlarına teşekkür ederim.☺️🙏🏻🌸
Yayınlayan Kamile Yıldırım
Menajer, Ankara

Compare listings

Karşılaştır